Ben Kimim?

83 yılında bir kış ayında aralığın 19’unda doğan; 11 gün ile çoğu zaman 1 yıl kazandığımı düşündüğüm bazen de ‘vay be yaşlandık’ dediğim nokta da olan bir insanım :)

Bazen deli, bazen gergin, bazen mutlu bazen depresif anlarım olsa da genelde umutlu yaşamaktan zevk alan, her anın tadını çıkarmaktan yana olanlardanım.

Hayatın bana verdiği bir çok unvan olsa da en çok babamın kızı, annemin sırdaşı, kardeşlerimin ablası ( ki bazen görümcelik yapıyorum olabilir :) ) eşimin aşkı, çocuklarımın annesi olmayı sevdiğim doğrudur. Tiyatro sahnesi vazgeçilmezlerim arasında olsa da yaratıcı drama her şeydir benim gözümde.

Sanatsever kimliğimin yanında tribün çocuğu olup maçları canlı canlı izlemekten zevk alan, hayvanları ve doğayı çok seven ve kendini en iyi yazı ile anlatan naçizane bir insancık olmaktan başka sanırım diyecek bir şeyim yok gibi….

Aaa tabiki de söylemeden edemeyeceğim astroloji var :) Astrolog kimliğime layık olmak için çalışan, astrolojiye hergün hayranlık duyan biri olduğumu da eklemek isterim.

Burada da yazmak yazılarımı paylaşmak; birilerinin yüreğine dokunmak; birilerine umut olmak bazen yol göstermek belki de bir gün tüm yazılarımın toplandığı bir kitap yazmak hayallerimin arasında.

Bir gün gezgin, bir gün yaşama dair ne varsa yazdığım yazılarımla yüreklerde buluşmak dileğiyle…
Burcu Kasımoğlu